İLÇEMİZDE GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ

SIRA NO

ADI VE SOYADI

BAŞLAYIŞ TARİHİ

AYRILIŞ TARİHİ

EN SON GÖREV YERİ

1

Behçet GÜLER

1958

1961

2

Necati ÖZKARAKAYA

1961

1962

3

Şerafettin YARKIN

1962

1963

4

Muammer ÇETİN

1963

1965

5

Mehmet ÖZDEN

1965

1965

6

Mustafa ÖZKALE

1965

1966

7

Hatay ÜYETÜRK

14/04/1966

14/05/1966

8

S. Hilmi KAYAŞ

29/09/1966

24/07/1969

9

Güngör AYDIN

15/09/1969

23/06/1973

10

Yücel TÜRKBEN

25/06/1973

03/07/1975

Niğde -Serbest Avukat

11

Emre AYMAN

21/07/1975

06/10/1977

Emekli

12

İ.Kemal ÜNAL

31/03/1978

02/06/1980

Ankara Valisi

13

Şener CAN

27/06/1980

03/08/1982

Emekli

14

Nadi KILINÇARSLAN

23/08/1982

24/08/1984

Sinop Vali Yrd.

15

Yahya KÜTÜK

21/09/1984

08/10/1986

Vefat

16

Necati KÜÇÜKDUMLU

27/10/1986

09/09/1988

Mülkiye Başmüfettişi

17

Mehmet ÜNAL

13/09/1988

13/09/1988

Yüksekova Kaymakamı

18

Alpaslan KAVAKLIOĞLU

21/09/1990

17/08/1992

Hukuk Müşaviri

19

A.Rıza ÇALIŞIR

31/08/1992

16/08/1994

Selçuklu Kaymakamı

20

Abdullah DÖLEK

05/09/1994

16/09/1996

Yüreğir Kaymakamı

21

Salih BİÇAK

16/09/1996

25/08/1998

TalasKaymakamı

22

Faruk BEKARLAR

14/09/1998

15/09/1999

Osmancık Kaymakamı

23

Latif MEMİŞ

22/09/1999

18/10/2001

Yozgat Vali Yrd.

24

Niyazi ULUGÖLGE

25/10/2001

02/10/2003

Mardin Vali Yrd.

25

Muhammet AKTAŞ

14/10/2003

17/10/2005

Çayıralan Kaymakamı

26

Abdullah AKDAŞ

02/11/2005

01/09/2008

Şırnak vali yrdımcısı

27 Turan YILMAZ 15/09/2008 10/08/2010 GüroymakKaymakamı
28 DuranERYILMAZ 15/08/2010 17/08/2012 Pervari Kaymakamı